top of page

RÖNESANS AJANS

AKİF

ÖRÜK

1970 yılında İzmir’de doğan Akif Örük, eğitimini de

İzmir’ de tamamladı.

10 senelik modellik kariyerinden sonra 1999 yılında Rönesans Ajans’ı ve hemen ardından, 2001 yılından itibaren Türkiye’ye onlarca yıldız kazandıran Miss & Mr. Model of Turkey’i düzenleyerek bu yarışmanın kurucu başkanı oldu.

2015 yılında İzmir’i modanın başkenti yapmayı amaçlayan Örük, bu çalışmaları sonrasında toplu moda organizasyonu olan İzmir Fashion Week’in isim hakkını alıp, kurgusunu yaparak ülkemiz moda sektörüne büyük katkı sağladı.

İzmir Moda Tasarımcıları Derneği kurucu üyesi olan ve Türkiye’nin önde gelen markaları ile işbirliği içerisinde çalışan Örük, özel koreografileri ve kreatif organizasyonlarıyla başarılarına her geçen gün bir yenisini daha eklemeye devam etmektedir.

Rönesans Ajans ailesi olarak sektörde 23. yılı geride bırakarak doğrudan ya da dolaylı olarak birçok organizasyon ve etkinlikte alanında uzman kadromuz ile yer almaktayız.

 

Öncelikli olarak defile organizasyonları ile tanınmış olan markamız zaman içerisinde siz değerli talep sahiplerinin de istekleri ile farklı etkinliklere imza attık. Bu doğrultuda tarafımızca düzenlenen moda günleri kapsamında alanında ünlü konuklarında katılmış olduğu söyleşiler, AVM firmalarının kendilerini ifade etmelerini sağlayan defileler, imza günleri, yarışmalar gibi etkinlikler.

 

Kısaca sizler için bahsetmeye çalıştığımız bu etkinlikleri ayrıntılarıyla

Siz değerli talep sahiplerine ileterek birlikte daha güzel organizasyon ve etkinlikleri imza atabilmek istiyoruz.

Saygılarımızla.

bottom of page